Почетна Стил 10 холивудски ѕвезди смели во изборот на фустан

10 холивудски ѕвезди смели во изборот на фустан

СПОДЕЛИ

Ѕвездите се појавија масовно на забавите после Оскарите, а дел од нив како да некои делови од нивните фустани ги заборавиле дома! Погледнете кои актерки имаа смелост и зачекорија речиси голи на забавите после Оскарите.

Габриела Унион


Во едвај покриен дизајн на Жан Пол Готје во која била претставена нејзината неверојатна фигура.

Нина Добрев


Во бел фустан без ракави на Кристијан Диор (забележан на Бела Хадид, Дијана Агрон идруги ѕвезди, само во различни нијанси).

Лили Колинс


Во црн Ели Сааб Котур фустан со длабоко деколте и прозирно здолниште, со завршни детали од пердув.

Хајлии Штанфелд


Во проѕирен, со кристали начичкана Ралф и Русо фустан. Кој потсеќа од спотот на Бритни Спирс ‘Токсик’

Леа Мишел


Во мешовит фустан со златен принт од Ели Сааб и кожен појас.

Ванеса Хаџенс


Во бела чипкаста креација на Кристијан Aдневик, прекриена со корсет и два високи шлица.

Кејт Бекинсејл


Во прекрасен Зухаир Мурад фустан со везено здолниште што ги покажава нејзините момче шорцеви.

Мери Џеј Блајџ


Во Галиа Лахав наметка, кои ги стави сите нејзини атрибути на екранот, вклучувајќи ударен поглед на долниот дел од градите.

Јасмин Tукс


Во асиметричен црн фустан со брадест раб кој блесна на нејзината кожа.

Руби Роуз


Во метален Џулиен Мекдоналд фустан со висок шлиц.

loading...