Почетна Патувања The Lori Diaries патува во Охрид со својата камера!

The Lori Diaries патува во Охрид со својата камера!

СПОДЕЛИ

После подолга пауза The Lori Diaries патува во Охрид и го сними својот долго очекуван travel vlog.

Погледнете го видеото што ни го подготви.

На нејзиниот Youtube канал Лори напиша:

“Како сте пријатели? Многу сум среќна што се вратив назад да работам на мојот канал и го објавувам овој travel vlog за вас. Го снимив ова видео за да можам да ви ги покажам најубавите глетки во стариот дел на Охрид (Ohrid Old Town) во кој очигледно сум заљубена.„

Сите видеа и објави од The Lori Diaries може да ги најдете тука.

Ве чекаме во Охрид заедно со Лори.

loading...